Endüstrilere genel bakış

Sizlere en yüksek kaliteli hizmeti sağlayabilmek için uygulamalarınız ve endüstrileriniz ile yakından ilgileniyoruz. Hedefimiz teknolojiyi izleyerek talepleri karşılamak ve sizlerle başarılı çalışmalar yapmaktır. Çeşitli endüstriyel alanlarda bulunan referanslarımızı inceleyerek müşterilerimiz ile ne kadar başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş olduğumuzu görebilirsiniz.

Sürücü Teknolojisi

Başarının keyfine ancak yeni yolları kullananlar varabilecektir. Günümüzde yenilikçi motor ve sürücü teknolojisi , teknolojik trendlerin, market gereksinimlerinin ve belli başlı kullanıcı hedeflerini yüksek verimli kaliteli ürünlerin içine yerleştirmeyi hedeflemektedir. Mekatronik, elektronik ve yazılım gibi unsurlar, sektörlere en iyi biçimde uyum sağlayacak şekilde entegre olmuştur. Ek olarak, gerekli tüm ekonomik ve ekolojik standartları da karşılamaktadır.

Otomotiv

Sensör blowerları, booster fanları, koltuk havalandırması, elektroniklerin soğutulması, pompa, direksiyon servo motor, ticari araç klima fanları

Demiryolu uygulamaları

Elektronik soğutulması dahil olmak üzere, sürücü kompartmanı iklimlendirme fanları, yolcu vagonları iklimlendirme fanları, ana ve acil durum çıkış kapıları için motor ve sürücüler.

Bilgisayarlar ve Ofis Teknolojisi

Bilgisayar dahil olmak üzere, fotokopi ve diğer ofis cihazlarının soğutulması ve havalandırması, Network ve veri merkezi iklimlendirme fanları.

Elektronik

UPS ve kabin havalandırma dahil olmak üzere 25 mm – 1000 mm ölçüleri arasında binlerce farklı ürün ile her türlü elektronik komponentin cebri soğutulması uygulamalarında yer almaktadır.

Beyaz eşya ve ev aletleri

Fırın üstü davlumbaz ve aspiratörler dahil olmak üzere, bulaşık makinesi, çamaşır kurutucuları, endüstriyel mutfak uygulamaları, buzdolapları, mikrodalga fırınlar, el kurutucuları, pişirici ve fırınlar.

Isıtıcılar

Gaz ve yağ yakıcı sistemler dahil olmak üzere, katı yakıt kazanları, yakıt pilleri, termal muhafaza ısıtıcı, fanlı ısıtıcılar, mobil ısı jeneratörleri ve ısı pompaları.

Havalandırma, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi

Havalandırma teknolojisi fanlarına ilave olarak, klima üniteleri, ev ve bina havalandırması, tek hat havalandırma, nemlendirici, nem alıcı ve apareyler, içecek dağıtıcıları, sütlük-reyon ve soğutmalı kabin uygulamaları, temiz oda uygulamaları

Makineler endüstrisi

Kontrol kabinlerinin soğutulması, solaryum, güç elektronikleri ve lazer teknolojisinin yanı sıra, medikal teknolojisi ve çıkış sistemlerin soğutulması.

Medikal ve Laboratuar Teknolojisi

Pompa endüstrisinin yanı sıra, teşhis cihazları, küvözler, santrifüjler, ameliyat masası ve sandalye motor ve sürüleri, çeker ocaklar, laminer flow uygulamaları.

Telekomünikasyon

Baz istasyon free-cooling uygulamaları beraberinde, soğutma çevrimli iklimlendirme fanları, veri merkezi EC fan motorları.