Elektronik

UPS ve kabin havalandırma dahil olmak üzere 25 mm – 1000 mm ölçüleri arasında binlerce farklı ürün ile her türlü elektronik komponentin cebri soğutulması uygulamalarında yer almaktadır.

Elektronikler: İnovasyona giden yol

Elektronik endüstrisi için fan ve blower sistemleri

Yeryüzünde yeniliğin elektronikten daha önemli bir rol oynadığı başka bir endüstri yoktur. Başka hiçbir endüstri de başarı, ürün ve işlemlerin bu derece sürekli geliştirmeden geçmesine bağlı değildir, ürün kullanım süresinin bu kadar kısa, müşterilerin performans, kalite ve fiyat anlamında beklentilerinin daha yüksek olduğu bir uygulama yoktur. Bu nedenle elektronik sektörü, hassas uygulamalarda kullanmak üzere, güçlü fan ve soğutma sistemleri gerektirmektedir.

Tüm dünyada eşi benzeri olmayan ürün gamıyla, ebmpapst hemen hemen tüm endüstrilerin elektronik soğutma ihtiyacına çözüm sunmaktadır. 25 mm çaptan, 1000 mm’ye kadar her besleme tipi, model ve motor tasarımı için binlerce satışa hazır müşteri çözümlerimiz mevcuttur. Yenilikçi teknoloji, performans ve özelliklerde fan ve blowerlarımız modern elektroniklerin gelişimine ayak uydurmaktadır.