Bilgisayarlar ve Ofis Teknolojisi

Bilgisayar dahil olmak üzere, fotokopi ve diğer ofis cihazlarının soğutulması ve havalandırması, Network ve veri merkezi iklimlendirme fanları.

Güvenilir IT performansı

Ofislerde ve bilgisayarlarda kullanılan ebm-papst sürücü ve soğutma sitemleri
Ofislerde ve bilgisayarlarda kullanılan ebm-papst sürücü ve soğutma sitemleri

Ofislerde ve bilgisayarlarda kullanılan sürücü ve soğutma sistemleri

Küçük, orta ölçekli yada büyük ölçekli firmalarda, IT ve telekomünikasyon performansı konusunda talepler sürekli artmaktadır. Oldukça kompleks uygulamalar, daha hızlı işlemciler, sürekli bilgi ve iletişim, daha önceden var olmayan ölçüde kompakt tasarım ve bilgisayar sistemlerinin yoğunluğu soğutma sistemlerinden en üst düzeyde performans talep etmektedir.

Kalite, güvenilirlik ve istisnai ürün avantajlarımız, ebmpapst’ı elektroniklerin soğutulması konusunda teknolojik bir lider yapmaktadır. Binlerce uygulamada – hem standart çözümler hem müşteri özellikli olanlarda, denenmiş ve test edilmiş ürünlerimiz, olağanüstü yetenek ile soğutma görevlerini yerine getirmektedir.

Fan ve blower konusunda mühendislik partneri olarak ebmpapst, yeni uygulamalarınızın gelişimi esnasında sizlerin yanında olacaktır. AC ve EC teknolojisi konusunda geniş ürün gamına sahip ürünler, farklı model ve performans sınıfları, sayısız uygulama için temel oluşturmaktadır.