Basın bültenleri

Şirketimizle ilgili son haberlere ya da ürünlerimiz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz .

Tarih Açıklama Download
Kopenhag İstasyonunda Enerji Verimli İklimlendirme !!!

Devasa Kopenhag istasyonunda geleneksel fanlar yerine enerji verimli fanlarımızın kullanımına geçilmesi ile birlikte güç tüketimi %66 düştü.

 
Mercedes Petronas F1 W05 araçları için ebm-papst çözümleri!

Ebm-papst fanlı MERCEDES AMG PETRONAS Formula 1 araçları 2014 sezonunun şampiyonu oldu !

 
Sıfır basınç regülatörlü (GB-ND) Gaz vanası

Dünyanın lider fan ve motor üreticisi olarak, yıllardır gaz blowerı tedarikçisi olduğumuz ısıtma sektörü müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha fazla cevap verebilmek ve ürün gamımızı destekleyebilmek adına her alanda çözümler üretmeye devam ediyoruz, bu bir gaz valfi olsa bile !

 
Almanya Sürdürülebilirlik Ödülü Ebmpapst’ın

Almanya Hükümeti, Uluslararası Sürdürülebilir Gelişme Komitesi, UNICEF, UNESCO vb. gibi birçok kurumun onayladığı “Almanya Sürdürebilirlik Ödülü” bu yıl da sahiplerini buldu.

 
HVAC uygulamaları için susturucu

FlowGrid hava giriş ızgarası – Gürültü seviyelerini düşürmek için ebm-papst tarafından geliştirilen etkili bir yaklaşım.

Ebm-papst’ın 50. Yılı – Fan uzmanı yıldönümü kutlamalarında güçlü bir büyüme rapor etti.

Fan ve motor üretiminde global pazar lideri ebm-papst, mevcut mali yılın ilk yarısınını 730 milyon € ciro ile %10 büyüme kaydederek tamamladı. Ebm-papst’ın personel sayısı ise 50. Yıldönümünde 11400 kişi ile geçen yıla göre 750 kişi artmıştır.

 
Yoğuşmalı Kombiler için Sistem Çözümleri

Dünyanın en büyük premix blower üreticisi ve ısı sistemleri sistem çözümü sağlayacısı ebmpapst, yoğuşmalı kombi üreticilerinin çözüm ortağı haline gelmiştir.

 
Evaporatör ve soğutma üniteleri için yenilikçi aksiyel fan dizaynı : ebmpapst Axicool

Sektör tarafından son zamanlarda talep edilmeye başlanan kolay eşanjör temizliğine olanak sunacak ürün dizaynı taleplerine bağlı olarak geliştirilen menteşe sistemli ürün yapısı sayesinde, uğraşsız şekilde eşanjöre ulaşılabilmektedir.

 
Ödüllü Axitop Difüzörü

Avrupalı soğutma ve iklimlendirme elemanları üreticileri birliği ASERCOM, bu seneki ASERCOM verimlilik ödülünü Axitop difüzörümüze layık gördü.

mag°TV Aralık 2012 Haberleri : Yeni ebmpapst telefon uygulaması

2012 Chillventa fuarı – Rainer Hundsdörfer röportajı – Yeni ebmpapst çalışanları – Munich yakınlarında bulunan Abasto otelinde kullanılan GreenTech Ec teknolojili Fan Coil fanlarımız.

 
ACi 4420 HH

Günümüzün fan teknolojisinde odak noktası maksimum enerji verimliliğidir. Bu anlamda gün geçtikçe üretim programımızda bulunan farklı ürünlere ait yenilikler gündeme gelmeye devam ediyor. ACi 4400 serisi kompakt fan muazzam enerji verimliliği ile dikkat çekiyor.