Havaya yön veren teknolojiye hoşgeldiniz!

Ebmpapst olarak hedefimiz, ülkemiz pazarında yer alan tüm müşterilerimize en verimli teknik ve ticari çözümleri sunarak ebmpapst grubu içerisindeki operasyonel ağı genişletmektir.

EBMPAPST olarak başta güçlü kadromuz ve resmi bayilerimiz üzerinden hizmet sunmaktayız.

Son dönemlerde markamızın ve logomuzun kullanıldığı dış görünüşü benzer fakat kaliteden yoksun, orijinal olmayan ürünlerin çoğaldığını gözlemliyoruz.

Orijinal olmayan ürünlerin, kullanımının kalıcı ve büyük zararlar verebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple ürün taleplerinizde mutlaka bizi ya da resmi bayilerimizi tercih etmenizi ve farklı platformlardan tedarik edeceğiniz ürünlerde bu konuya çok dikkat etmenizi öneririz.

Güncel konular

Haberler

Kopenhag İstasyonunda Enerji Verimli İklimlendirme !!!

Devasa Kopenhag istasyonunda geleneksel fanlar yerine enerji verimli fanlarımızın kullanımına geçilmesi ile birlikte güç tüketimi %66 düştü.

Mercedes Petronas F1 W05 araçları için ebm-papst çözümleri!

Ebm-papst fanlı MERCEDES AMG PETRONAS Formula 1 araçları 2014 sezonunun şampiyonu oldu !

Sıfır basınç regülatörlü (GB-ND) Gaz vanası

Dünyanın lider fan ve motor üreticisi olarak, yıllardır gaz blowerı tedarikçisi olduğumuz ısıtma sektörü müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha fazla cevap verebilmek ve ürün gamımızı destekleyebilmek adına her alanda çözümler üretmeye devam ediyoruz, bu bir gaz valfi olsa bile !

Almanya Sürdürülebilirlik Ödülü Ebmpapst’ın

Almanya Hükümeti, Uluslararası Sürdürülebilir Gelişme Komitesi, UNICEF, UNESCO vb. gibi birçok kurumun onayladığı “Almanya Sürdürebilirlik Ödülü” bu yıl da sahiplerini buldu.

Ebm-papst’ın 50. Yılı – Fan uzmanı yıldönümü kutlamalarında güçlü bir büyüme rapor etti.

Fan ve motor üretiminde global pazar lideri ebm-papst, mevcut mali yılın ilk yarısınını 730 milyon € ciro ile %10 büyüme kaydederek tamamladı. Ebm-papst’ın personel sayısı ise 50. Yıldönümünde 11400 kişi ile geçen yıla göre 750 kişi artmıştır.

HVAC uygulamaları için susturucu

FlowGrid hava giriş ızgarası – Gürültü seviyelerini düşürmek için ebm-papst tarafından geliştirilen etkili bir yaklaşım.

Yoğuşmalı Kombiler için Sistem Çözümleri

Dünyanın en büyük premix blower üreticisi ve ısı sistemleri sistem çözümü sağlayacısı ebmpapst, yoğuşmalı kombi üreticilerinin çözüm ortağı haline gelmiştir.

ACi 4420 HH

Günümüzün fan teknolojisinde odak noktası maksimum enerji verimliliğidir. Bu anlamda gün geçtikçe üretim programımızda bulunan farklı ürünlere ait yenilikler gündeme gelmeye devam ediyor. ACi 4400 serisi kompakt fan muazzam enerji verimliliği ile dikkat çekiyor.

mag°TV Aralık 2012 Haberleri : Yeni ebmpapst telefon uygulaması

2012 Chillventa fuarı – Rainer Hundsdörfer röportajı – Yeni ebmpapst çalışanları – Munich yakınlarında bulunan Abasto otelinde kullanılan GreenTech Ec teknolojili Fan Coil fanlarımız.

Evaporatör ve soğutma üniteleri için yenilikçi aksiyel fan dizaynı : ebmpapst Axicool

Sektör tarafından son zamanlarda talep edilmeye başlanan kolay eşanjör temizliğine olanak sunacak ürün dizaynı taleplerine bağlı olarak geliştirilen menteşe sistemli ürün yapısı sayesinde, uğraşsız şekilde eşanjöre ulaşılabilmektedir.

Ödüllü Axitop Difüzörü

Avrupalı soğutma ve iklimlendirme elemanları üreticileri birliği ASERCOM, bu seneki ASERCOM verimlilik ödülünü Axitop difüzörümüze layık gördü.

MERCEDES AMG PETRONAS takımının bu sezonki zaferi hakkında.

Rainer Hundsdörfer, MERCEDED AMG PETRONAS takımının bu sezon yakaladığı zafer ve ebm-papst ile olan partnerliği hakkında soruları yanıtlıyor.

GreenTech – Standartları belirleyen sembol.

Müşterilerimiz, GreenTech felsefimizin yararlarını her gün görmektedirler. GreenTech mantığının kalbinde yüksek enerji verimliliği sağlayan EC teknolojimiz yatmaktadır. Bu sayede müşteriye yansıyan faydalardan ilki daha az enerji tüketimi ile birlikte gelen daha düşük elektrik masrafı olacaktır. Ama bundan daha fazlası var. EC teknolojimiz sayesinde motorlarımız ve fanlarımız kolayca kontrol edilip ayarlanabildiği için; istenilen performansa, ihtiyaçlara ve özel durumlara cevap vermek mümkündür.

ebmpapst hakkında herşey !

Müşterilerimiz için hazırladığımız, sektörden haberleri ve en son teknoloji ürünlerin bilgilerini içeren online dergimiz.