Isıtıcılar

Gaz ve yağ yakıcı sistemler dahil olmak üzere, katı yakıt kazanları, yakıt pilleri, termal muhafaza ısıtıcı, fanlı ısıtıcılar, mobil ısı jeneratörleri ve ısı pompaları.

Sıcaklık tutan teknolojiler ve fikirler

Sıcaklık tutan teknolojiler ve fikirler
Sıcaklık tutan teknolojiler ve fikirler

Isıtma teknolojisinin geleceğinin belirlenmesinde aktif bir rol oynamak, ebmpapst firmasının en büyük hedeflerinden biridir. Bu bağlamda, ebmpapst firması birçok farklı uygulama için inovatif ve dayanıklı çözümler üretmiştir ; elektrikli ısıtıcılar veya yer tipi konvektörlerde kullanılan ilk yatay atışlı radyal fanlar veya yoğuşmalı kazanlar / kombiler için üretilmiş ilk EC teknolojisine sahip gaz blowerlar gibi.

Market lideri üreticiler ile yakın işbirliği içerisinde çalışan firmamız, devamlı olarak daha modern, daha güçlü , daha ekonomik ve daha çevreci fanlar üretmeye çalışmaktadır.

Birçok müşterimiz daha ürünlerinin tasarım aşamasında firmamız çalışanları ile iletişime geçer ve böylelikle, yılların tecrübesi ve geniş ürün gamı sayesinde müşterimize özel optimum çözüm ortaya çıkar. Tüm bunlar sebebiyle ebmpapst bir blower üretirken ortam sıcaklığı, belli bir uygulamanın istediği spesifik özellikler, gereken performans ve montaj imkanını dikkate alarak tasarımlarını yapar.