Basın bültenleri

Şirketimizle ilgili son haberlere ya da ürünlerimiz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Almanya Sürdürülebilirlik Ödülü Ebmpapst’ın

Almanya Hükümeti, Uluslararası Sürdürülebilir Gelişme Komitesi, UNICEF, UNESCO vb. gibi birçok kurumun onayladığı “Almanya Sürdürebilirlik Ödülü” bu yıl da sahiplerini buldu.

Almanya Hükümeti, Uluslararası Sürdürülebilir Gelişme Komitesi, UNICEF, UNESCO vb. gibi birçok kurumun onayladığı “Almanya Sürdürebilirlik Ödülü” bu yıl da sahiplerini buldu. 2008 yılından beri her yıl verilen sürdürebilirlik ödülleri, belli alanlara ( ekolojik sorumluluk, inovasyon, gelişim, verimlilik vb.) gösterilmesi gereken ilgiyi arttırma amacını taşımaktadır. Sürdürülebilir bir dünya yaratma adına insanlar, şehirler, kurumlar ve şirketler bu ödüllere layık görülmektedir.

Bu sene “Kaynak Verimliliği” dalında Almanya’nın en sürdürülebilir firması seçilen Ebmpapst, inovatif üretim yöntemleri ve ürünleri sayesinde bu ödüle layık görülmüştür. Şüphesiz ki Greentech EC teknolojisi ile yaratılan enerji verimli ve entegre hız kontrollü fanlar, bu ödülün alınmasına büyük bir katkıda bulunmuştur. Hem taklit edilemez teknolojisi sayesinde avantaj sağlayan, hem de sürdürülebilir gelişim konusunda büyük adımlar atılmasını sağlayan Greentech EC fanları, Ebmpapst firmasının market liderliğini sağlamlaştırmıştır.

Bu özel ödül Ebmpapst ‘ın hammadde ve malzeme kullanımı konusundaki duyarlılığı ve bu konudaki verim arttırma çabalarının ne kadar önemli bir boyutta olduğunu göstermiştir. Aynı zamanda, geri dönüşüm maddeleri veya biyomateryal maddeler kullanarak daha sağlam ve verimli modeller üretebilen Ebmpapst, bu konu hakkında sahip olduğu sürdürülebilir gelişim ile benzersizdir . Daha önce Hannover fuar standı Angela Merker ve Vladimir Putin tarafından ziyaret edilip, enerji verimli inovatif ürünleri sebebiyle kutlanan Ebmpapst, dünyanın ekolojisini koruyan ve kaynak kullanımını en verimli hale getiren çalışmalarıyla birçok firmaya örnek olmaya devam edecektir.