Basın bültenleri

Şirketimizle ilgili son haberlere ya da ürünlerimiz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Yoğuşmalı Kombiler için Sistem Çözümleri

Dünyanın en büyük premix blower üreticisi ve ısı sistemleri sistem çözümü sağlayacısı ebmpapst, yoğuşmalı kombi üreticilerinin çözüm ortağı haline gelmiştir.

Tüm bunları yapabilmeniz için ise venturi, blower, valf ve yanma odası kontrolörü birbiriyle mükemmel bir uyum içinde çalışmalıdır. Farklı üreticilerin ürünleri ile oluşturulmaya çalışılan bir sistem, doğru arayüz ayarları veya modülasyon ayarları yapılmazsa optimum performansa ulaşamayacaktır.

Dünyanın en büyük premix blower üreticisi ve ısı sistemleri sistem çözümü sağlayacısı ebmpapst, yoğuşmalı kombi üreticilerinin çözüm ortağı haline gelmiştir. Greentech EC teknolojisine sahip enerji verimli blowerını ventüri ve gaz valfi ile gruplayarak müşterilerine sağlayan ebmpapst, yanma kontrolü için gereken bileşenleri de sağlamaktadır. Gerekli blower ve kontrol ekipmanlarını tek bir sistemde bütünleştiren bu tasarım benzersizdir.

Premix blowerlardan beklenen en önemli şey doğru gaz-hava karışım oranını sağlayabilmesidir. İki bileşenden birinin daha düşük ya da fazla yoğunluğa sahip olması fazla enerji tüketimine, yetersiz kapasiteye ya da çevreyi kirleten gazların salınımına sebep olacaktır.

Bununla birlikte ısıtma sisteminden de geniş bir modülasyona sahip olması beklenir. Böylelikle her zaman için istenilen kapasiteye(düşük ya da yüksek) uygun çalışılarak hem konfor hem de enerji tasarrufu sağlanır.